Tema

søndag 12.08 2018

Direkte: Altaturneringa søndag (bane 1)

Altaturneringa: Alta Idrettspark Gress 01 – direkte fra klokken 12.00 til 17.00 søndag.

Direkte: Altaturneringa søndag (bane 2)

Altaturneringa: Alta Idrettspark jubileumsbanen 03 – direkte fra klokken 11.20 til 16.30 søndag.

lørdag 11.08 2018

Direkte: Altaturneringa lørdag (bane 1)

Altaturneringa lørdag: Se kampene i Finnmarkshallen fra klokken 12.30. Spol i sendinga og se kamper i reprise både underveis og etter sending.

Direkte: Altaturneringa lørdag (bane 2)

Altaturneringa lørdag: Se kampene i Tverrelvdalen fra klokken 09.10. Spol i sendinga og se kamper i reprise både underveis og etter sending.

Direkte: Altaturneringa lørdag (bane 3)

Altaturneringa lørdag: Se kampene på Alta Idrettspark gress fra klokken 10.40. Spol i sendinga og se kamper i reprise både underveis og etter sending.

Direkte: Altaturneringa lørdag (bane 4)

Altaturneringa lørdag: Se kampene på Alta Idrettspark jubileumsbanen fra klokken 10.00. Spol i sendinga og se kamper i reprise både underveis og etter sending.

fredag 10.08 2018

Direkte: Altaturneringa fredag (bane 1)

Altaturneringa fredag: Se kampene i Finnmarkshallen fra klokken 15.50 til 21.30. Lokale lag: BOIF (Kl.15.40), Vardel FK (Kl.20.00) og BOIF (Kl.20.50). Spol i sendinga og se kamper i reprise både underveis og etter sending.

Direkte: Altaturneringa fredag (bane 2)

Altaturneringa fredag: Se kampene i Tverrelvdalen fra klokken 12.30 til 17.30. Spol i sendinga og se kamper i reprise både underveis og etter sending.

Direkte: Altaturneringa fredag (bane 3)

Altaturneringa fredag: Se kampene i Alta Idrettspark gress fra klokken 12.30 til 18.10. Lokale lag: Varden G15 (Kl. 15.50). Spol i sendinga og se kamper i reprise både underveis og etter sending.

Direkte: Altaturneringa fredag (bane 4)

Altaturneringa fredag: Se kampene i Alta Idrettspark jubileumsbanen fra klokken 13.20 til 19.00. Spol i sendinga og se kamper i reprise både underveis og etter sending.