Her er kampoppsettet for de lokale lagene i Altaturneringen

Her følger oversikten over lagene fra Midt-Troms sine TV-kamper i Altaturneringen.

TIL ALTA: Vårsol J13 er ett av mange lag fra Midt-Troms som sendes direkte på Folkebladet-TV i helgen.  Foto: Privat

sport

OBS: Noen av streamene fredag ettermiddag og kveld ble kansellert på grunn av værforholdene.

Det er opp mot 350 lag som er påmeldt Nord-Norges største fotballturnering som sparkes i gang fredag morgen.

Fra Midt-Troms stiller både Varden, Vårsol, FK Senja, Bardufoss, Botnhamn og Bardu med flere lag. Alle vil få kamper på Folkebladet-TV i løpet av helgen.

I tillegg til mange innledende kamper i gruppespillet, sendes alle kampene i A-sluttspillet lørdag kveld og hele søndag.

Sendingene fra Altaturneringen er gratis for alle Folkebladet-abonnenter. Kjøp abonnement her.

Under følger oversikten over alle lagene fra Midt-Troms sine TV-kamper.

Lørdag

Bane: Alta Motorsenter

11:30 G15 (11’er): FK Senja-Alta IF Gul


Bane: Finnmarkshallen

20:40 G15 (11’er) A-sluttspill 1/4 finale: 1. i Pulje A-2. i Pulje C

21:30 G15 (11’er) A-sluttspill 1/4 finale:1. i Pulje B-2. i Pulje D

22:20 G17 (11’er) A-sluttspill 1/4 Final: 3. i Pulje A-6. i Pulje A


Bane: Breverud bane A

08:30 J11 (7’er): Bossekop UL-Vårsol Idrettslag

13:00 J11 (7’er): Bossekop UL-Vårsol Idrettslag

13:30 G11 (7’er): Indrefjord IL 2-Varden FK G11

20:30 G15 (7’er) A-sluttspill 1/4 finale: 3. i Pulje A-6. i Pulje A

21:20 J17 (7’er) A-sluttspill: 1/4 finale: 4. i Pulje A-5. i Pulje A


Bane: Breverud bane B (utgår)

11:40 G13 (9’er): Alta IF 4-Varden FK

OBS: Dessverre utgår streamen fra Breverud bane B lørdag.


Bane: Tverrelvdalen 1

11:00 J13 (7’er): Indre Kåfjord IL-Vårsol/Varden

Fra kl. 17: A-sluttspill i J13 7’er, G13 7’er, J15 7’er og G15 7’er


Bane: Tverrelvdalen 2A

08:10 G15 (11’er): Nordlys IL-Bardufoss OIF

11:30 G15 (11’er): Bossekop UL-Bardufoss OIF

14:50 G15 (11’er): Bardufoss OIF G05-HIF/Stein - Fotball 2

17:20 G15 (11’er): Bossekop UL G05-FK Senja

18:10 G15 (11’er): Bardufoss OIF 1-Kirkenes IF / Hesseng IL

Fra kl. 19: A-sluttspill i J15 11’er, G15 11’er og G17 11’er.


Bane: Aronnes idrettspark 1

13:40 J13 (9’er): Vårsol/Varden-HIF/Stein

Fra kl. 17.40: A-sluttspill i J13 9’er og G13 9’er


Bane: Aronnes idrettspark 4A

16:00 G11 (7’er): Alta IF 2-Varden FK G11


Bane: Aronnes idrettspark 4B

14:50 J15 (7’er): Varden FK-IL Ulfstind

19:00 G13 (7’er) A-sluttspill 1/4 finale: 2. i Pulje A-3. i Pulje B

Søndag

Bane: Alta Motorsenter stadion

08:10 J15 (11’er): 5. iPulje A -5. i Pulje B

09:00 J15 (11’er): 4. i Pulje A-4. i Pulje B

09:50 G15 (11’er):4. i Pulje C-4. i Pulje D

10:40 G15 (11’er): 4. i Pulje A-4. i Pulje B


Bane: Breverud bane A

Fra kl. 08.20: A-sluttspill i G13 9’er og J13 9’er


Bane: Breverud bane B

Fra kl. 08.20: A-sluttspill i G13 9’er og J13 9’er


Bane: Tverrelvdalen 1

11:30 J11 (7’er): Tverrelvdalen IL-Vårsol


Bane: Tverrelvdalen 2A

08:20 G13 (9’er): 3. i Pulje A-3. i Pulje E

09:00 G13 (9’er): 4. i Pulje E-5. i Pulje A

09:40 G13 (9’er): 4. i Pulje C-6. i Pulje F

10:20 G13 (9’er): 3. i Pulje D-5. i Pulje B

11:00 G13 (9’er): 3. i Pulje C-4. i Pulje A


Bane: Aronnes idrettspark 1

Fra kl. 08.10: A-sluttspill i J15 11’er, G17 11’er, G15 11’er, J13 9’er og G13 9’er


Bane: Aronnes idrettspark 3

07:40 J13 (7’er): 4. i Pulje B-6. i Pulje A

Fra kl. 08.20: A-sluttspill i J13 7’er, G13 7’er, J15 7’er, G’15 7’er og J17 7’er


Bane: Aronnes idrettspark 4B

Fra kl 07.30: A-sluttspill i J13 9’er, J15 11’er, G17 11’er, G15 11’er, G13 9’er


Bane: Aronnes idrettspark 4A

A-sluttspill i J13 7’er, G13 7’er, G15 7’er, J15 7’er og J17 7’er

Fredag (opptak)

Bane: Aronnes idrettspark 3

13:20 G15 (7’er): Rotsundelv Idrettslag-Bardu

19:10 J15 (7’er): Bossekop UL-Varden FK


Bane: Aronnes idrettspark 4A

14:40 J13 (7’er): Botnhamn UIL-HIF/Stein

15:20 J13 (7’er): Kaiskuru IL 2-Vårsol/Varden


Bane: Breverud bane B

15:30 J11 (7’er): Alta IF - Vårsol Idrettslag


Bane: Alta Motorsenter bane B

15:30 G11 (7’er): Varden FK G11-IL Ulfstind


Bane: Finnmarkshallen

18:20 G15 (11’er): BØS G-15-FK Senja


Bane: Tverrelvdalen 1

11:40 G15 (11’er): Bardufoss OIF-Alta IF

12:30 G15 (11’er): FK Senja-HIF/Stein

15:50 G15 (11’er): IF Skarp G14-Bardufoss OIF

19:10 G15 (11’er): Alta IF Blå-Bardufoss OIF

20:00 G15 (11’er): Honningsvåg-Bardufoss OIF


Bane: Tverrelvdalen 2A

18:40 J13 (9’er): Bossekop UL-Vårsol/Varden


Bane: Aronnes idrettspark 1

15:50 G15 (11’er): Bardufoss OIF-Kaiskuru IL